NUJNO VARSTVO OD 18.01. DO 22.01.2021

Pozdravljeni,
na osnovi sklepa Občine Žiri, bomo od 18.01.2021 do 22.01.2021 organizirali nujno varstvo za vaše otroke. Omogočeno bo obratovanje VVE pri OŠ Žiri v minimalnem obsegu, v poslovalnem času vrtca (od 5:30 do 16:00).

Starši, ki STE ZAPOSLENI (to velja za oba starša) in varstva ne morete zagotoviti na drug način morate PRIJAVITI vašega otroka!
Prijave sprejemamo na elektronski naslov: vrtec@osziri.si, do SOBOTE, 16.01.2021 do 10:00.

Vsi starši, katerih otroci v naslednjem tednu NE BODO v vrtcu, NUJNO ODJAVITE vaše otroke v eAsistentu!

Vrtec bo zagotavljal nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Pri prijavi na zgornji e-naslov nam sporočite:

– ime in priimek otroka,

– vse dneve v naslednjem tednu, po datumih, ko bo vaš otrok v vrtcu,

– letnico rojstva otroka,

– telefonsko številko staršev,

– ime skupine, ki jo otrok obiskuje ali ime otrokove vzgojiteljice.

Starši, ki izpolnjujete pogoje za nujno varstvo predložijo naslednji potrdili:

Izjavo starša pred vstopom v vrtec – oddate najkasneje v ponedeljek ob prihodu VSI STARŠI,

potrdili delodajalcev obeh staršev – oddate najkasneje do torka, 19.01.2021 ob prihodu.

Starši, katerih otroci so že v preteklih tednih obiskovali nujno varstvo, ni potrebno ponovno pridobivati potrdila delodajalcev.
IZJAVE NIJZ, O ZDRAVSTVENEM STANJU OTROKA PONOVNO PRINESETE VSI STARŠI, ki jih niste v prejšnjem tednu ali tisti, katerih otroci prihajajo prvič!
Otroka pa VSI PRIJAVITE na zgornji spletni naslov za bivanje v nujnem varstvu, če to potrebujete, ob prijavi pripišite, da so POTRDILA DELODAJALCEV ali IZJAVE ŽE v vrtcu.

V vrtcu je potrebno upoštevati vse aktualne ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2, ki jih je izdal NIJZ.

Hvala za razumevanje,
Andreja Oblak Kavčič, pomočnica ravnatelja