Obvestilo in voščilo

glede na vse kar nam je prineslo leto v katerem smo skupaj premagali vse ovire, Vam želim čarobne praznike v krogu družine. V novem letu pa igrivosti, kreativnosti in iskric v očeh. Najbolj od vsega pa Vam želim zdravja!

Na osnovi preverjanja ste vsi starši povedali, da v prihodnjem tednu ne potrebujete varstva oziroma imate možnost drugega varstva. VRTEC bo tako v zadnjem tednu (28.12.2020 – 31.12.2020) leta ZAPRT.

V novo leto se oziramo z željo in upanjem, da se VRTCI ODPREJO ZA VSE OTROKE , da bomo v leto 2021 zakorakali s polnimi skupinami otroškega smeha! O vsem vas bomo pravočasno obvestili.

OB KONCU LETA SE ŽELIM ZAHVALITI VSEM STARŠEM ZA SODELOVANJE, POTRPEŽLJIVOST IN RAZUMEVANJE!
Z ROKO V ROKI NAM JE USPELO PREHODITI LETO POLNO IZZIVOV, ZATO PA SMO POSTALI MOČNEJŠI IN POGUMNEJŠI!

Naj nas v novem letu vodijo besede Toneta Pavčka:

Ko hodiš,
pojdi zmeraj do konca.
Spomladi do rožne cvetice,
poleti do zrele pšenice,
jeseni do polne police,
pozimi do snežne kraljice,
v knjigi do zadnje vrstice,
v življenju do prave resnice,
v sebi do rdečice čez eno in drugo lice.
A če ne prideš ne prvič, ne drugič
do krova in pravega kova
poskusi: vnovič in zopet in znova.

ISKRENA HVALA IN SREČNO V LETU 2021!